Regulamin sklepu www.spawaj.com.pl ważny od 15.02.2019r

1. CENY TOWARÓW W SKLEPIE

Wszystkie ceny produktów prezentowanych w sklepie internetowym są cenami brutto producentów i podane są w złotych. Na produkty nie objęte promocją istnieje możliwość udzielenia rabatu, po wcześniejszym skontaktowaniu z naszą firmą

2. SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ.

Aby zamówić dowolny produkt dostępny w sklepie internetowym www.spawaj.com.pl należy założyć konto podając przy tym swoje dane osobowe, które niezbędne są do weryfikacji zamówienia i do późniejszej jego realizacji. Następnie można złożyć zamówienie dodając interesujący Państwa produkt (lub kilka produktów) do swojego koszyka. Zamówienie jest wiążące. Na podany wcześniej adres meilowy dostaną Państwo potwierdzenie zamówienia. Korekty do swojego zamówienia można wprowadzić tylko przed jego zatwierdzeniem do realizacji. Późniejsze korekty będą traktowane jako kolejne, odrębne zamówienie. Zamówienie nie będzie zrealizowane w przypadku błędnie wypełnionego formularza danych osobowych lub gdy dane te będą niekompletne.

3. WARUNKI DOSTAWY.

Zamówione towary dostarczane są w ciągu 7 dni roboczych od potwierdzenia zamówienia. W przypadku niemożności dostarczenia towaru w w/w terminie uzgadniany jest z Zamawiającym indywidualny czas realizacji. W zależności od dostępności i popularności produktu czas realizacji może się wydłużyć. O precyzyjny czas realizacji zamówienia zawsze można zapytać sprzedawcę np. w chwili potwierdzania przez niego zamówienia, telefonicznie lub mailem. Realizacja zamówienia dotyczy obszaru Polski.

4. PRZESYŁKA I ODBIÓR

Produkty, które zostaną zamówione będą doręczone wprost do Państwa firmy lub mieszkania sprawdzoną przez nas firmą kurierską. Koszt przesyłki wynosi 16,00 zł brutto w przypadku przesyłek o wadze do 30 kg. Przy zamówieniu powyżej 1500,00 zł brutto wysyłka towaru leży po stronie naszej firmy. Warunki kosztów przesyłki obowiązują jedynie dla towarów nie przekraczających 30kg wagi. Istnieje również możliwość odbioru osobistego w naszym sklepie mieszczącym się pod adresem: Sudeckie Centrum Spawalnictwa ul. Diorowska 12, 58-200 Dzierżoniów. UWAGA: Sprawdź zawartość przesyłki w obecności kuriera. Przyjęcie przesyłki bez zastrzeżeń może spowodować wygaśnięcie roszczeń z tytułu jej ubytku lub uszkodzenia. Jeśli towar jest uszkodzony lub czegoś brakuje powiadom nas o tym i spisz protokół reklamacyjny.

5. MOŻLIWOŚCI ZAPŁATY

Należność za zamówiony towar:

  • płatność przy odbiorze towaru u kuriera;

  • przedpłata na konto za pośrednictwem aplikacji Przelewy 24

  • płatność przy odbiorze towaru w naszym sklepie

  • przelew z wydłużonym terminem płatności dla stałych klientów naszej firmy

6. JAKOŚĆ PRODUKTÓW.

Wszystkie sprzedawane w sklepie internetowym www,spawaj.com.pl towary są oryginalne, nowe i pełnowartościowe. Pochodzą z legalnych źródeł. Wszystkie posiadają gwarancję określoną przez producenta.

7. WARUNKI GWARANCJI.

Wszystkie produkty w sklepie www.spawaj.com.pl posiadają gwarancję. Gwarancja ważna jest wraz z dowodem zakupu (paragon, faktura), który należy okazać. Gwarancja i sposób jej realizacji jest zależny od warunków ustalonych przez konkretnego producenta lub dystrybutora. Precyzyjne warunki gwarancji określone są w karcie gwarancyjnej. 

Umową Sprzedaży objęte są Produkty nowe i używane.

Na stronach Sklepu szczegółowo opisany jest stan każdego używanego Produktu. Sprzedawca jest obowiązany dostarczyć Klientowi rzecz wolną od wad. W przypadku wystąpienia wady zakupionego u Sprzedawcy towaru Klient ma prawo do reklamacji w oparciu o przepisy dotyczące rękojmi w kodeksie cywilnym. Reklamację należy zgłosić pisemnie lub drogą elektroniczną na podane w niniejszym Regulaminie adresy Sprzedawcy. Zaleca się, aby w reklamacji zawrzeć m.in. zwięzły opis wady, okoliczności (w tym datę) jej wystąpienia, dane Klienta składającego reklamację, oraz żądanie Klienta w związku z wadą towaru. Sprzedawca ustosunkuje się do żądania reklamacyjnego niezwłocznie, a jeżeli Klientem jest Konsument - nie później niż w terminie 14 dni. Jeżeli Klientem jest Konsument, a Sprzedawca nie ustosunkuje się do żądania reklamacyjnego  terminie 14 dni, uważa się, że żądanie Klienta uznał za uzasadnione.

Towary odsyłane w ramach procedury reklamacyjnej należy wysyłać na adres podany w dziale: Kontakt

W przypadku, gdy na Produkt została udzielona gwarancja, informacja o niej, a także jej treść, będą zawarte przy opisie Produktu w Sklepie.

8. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH.

Ujawnienie danych jest całkowicie dobrowolne jednak niezbędne w celu dokonania rejestracji i dokonania zakupów. Wszystkie udostępnione w formularzu rejestracyjnym dane są chronione i wykorzystane przez PHUP Krzysztof Wajda w celu dokonania sprzedaży, wysyłki i zafakturowania zamówionego produktu. Dane korespondencyjne wykorzystamy również do prowadzenia ewidencji Klientów i rozesłania informacji promocyjnych dotyczących produktów i sklepu www.spawaj.com.pl . Ujawnione informacje personalne nie będą nigdy przekazane przez PHUP Krzysztof Wajda osobom trzecim oraz innym .Przekazane nam dane osobowe są traktowane zgodnie z wymaganiami polskiego prawa w zakresie OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH. UWAGA! Na żądanie Klienta jego dane osobowe zostaną niezwłocznie usunięte z zasobów PHUP Krzysztof Wajda a konto w sklepie internetowym www.spawaj.com.pl zostanie zamknięte.

9. ODSTĄPIENIE OD UMOWY PRZEZ KLIENTA BĘDĄCEGO KONSUMENTEM

Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r o prawach konsumenta, Klient będący Konsumentem może odstąpić na piśmie od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. W takim przypadku Klient zobowiązany jest złożyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy wysyłając je na adres PHUP Krzysztof Wajda ul. Diorowska 12, 58-200 Dzierżoniów z adnotacją : „ odstąpienie od umowy zakupu ze sklepu internetowego” oraz dokonać zwrotu towaru do Sklepu – na adres Sudeckie Centrum Spawalnictwa ul. Diorowska 12, 58-200 Dzierżoniów
Zwracane towary musza być kompletne. Towary nie mogą być używane. Towary nie mogą być rozpakowane z fabrycznych opakowań.

10. ZWROT NALEŻNOŚCI DO KLIENTA

  1.  Z zastrzeżeniem odpowiednich postanowień Ustawy o prawach konsumenta, w przypadku zaistnienia okoliczności zobowiązujących Sklep do zwrotu należności wpłaconych przez Klienta na rzecz Sklepu, zwrot ten następuje nie później niż w terminie 14 dni.

  2.  Zwrot należności następuje na konto bankowe Klienta z którego nastąpiła zapłata. W przypadku płatności gotówką przy odbiorze w oddziale lub zapłaty kurierowi, Sklep wystąpi do Klienta z zapytaniem o podanie numeru konta bankowego Klienta do dokonania zwrotu należności. Nazwa Banku i numer konta Klienta podany w otrzymanym od Klienta e-mailu bez podpisu elektronicznego uznaje się za obowiązujący do dokonania zwrotu należności.

  3.  Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedokonanie zwrotu należności lub jego opóźnienie, jeżeli nastąpiło to z powodu przekazania przez Klienta błędnych danych osobowych ( imię, nazwisko, adres) lub błędnego numeru konta.

  4.  Sklep zastrzega sobie prawo do zweryfikowania tożsamości Klienta składającego polecenie zwrotu gdy nastąpią uzasadnione wątpliwości co do tożsamości Klienta.

11. ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPRZEDAWCY.

Całą odpowiedzialność za działanie www.spawaj.com.pl ponosi: 

PHUP Krzysztof Wajda

Ul. Stawowa 21

NIP: 882-103-63-80

58-262 OstroszowiceFirma PHUP Krzysztof Wajda nie odpowiada za szkody pośrednie związane z opóźnieniem w dostawie lub niemożliwością dostarczenia zamówionego towaru z przyczyn niezależnych od firmy. 

Wszelkie zamieszczone na stronie www.spawaj.com.pl znaki towarowe i nazwy firmowe należą do prawnych właścicieli.
W sklepie www.spawaj.com.pl zostały umieszczone wyłącznie w celach informacyjnych.

Opisy oraz zdjęcia produktów w sklepie spawaj.com.pl mają charakter informacyjny. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dokonane przez producenta w kompletacji, zmianie kolorystyki oraz za drobne różnice w parametrach urządzeń.

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Do prawidłowego działania sklepu wykorzystujemy pliki cookies. Przebywając na stronie oświadczasz naszą politykę prywatności.