• Kategorie
  • Szukaj
  • Automatyczne

Przyłbice automatyczne podobnie jak warianty pasywne mają za zadanie chronić głowę użytkownika przed wysoką temperaturą, iskrami i rozpryskiem, występującymi podczas spawania łukowego oraz szlifowania. Są to jednak bardziej zaawansowane technologicznie produkty, gdyż wyposażone zostały w filtr z możliwością regulowania przyciemnienia. Następuje to automatycznie i dokonuje się w ciągu ułamka sekundy.

Przyłbice spawalnicze docenione przez wielu fachowców

Dzięki wykorzystaniu ciekłokrystalicznej kontroli świetlnej spawacz zostaje uwolniony od konieczności ciągłego, uciążliwego podnoszenia maski, dodatkowo angażującego ręce. W efekcie stosowania przyłbicy automatycznej może efektywniej kontrolować spoinę i odczuwa wyraźnie zwiększony komfort pracy. 

Do asortymentu Sudeckiego Centrum Spawalnictwa włączyliśmy rozwiązania renomowanych producentów, udostępniając w naszym sklepie internetowym sprawdzone modele przyłbicy takich firm jak Schweisskraft czy Spartus, które niezmiennie cieszą się ogromnym uznaniem na rynku. Oferujemy również docenianą przez wielu fachowców przyłbicę do szlifowania Spartus Wolf, a także Powerweld.

Przyłbica do szlifowania Spartus Wolf i Powerweld - skuteczna ochrona dla operatora

Narażenie na pyły, gazy, wysoką temperaturę i odpryski cząstek metalu to zagrożenia, z którymi stale wiąże się wykonywanie prac spawalniczych. Dostępne w naszym sklepie internetowym warianty przyłbicy automatycznej Schweisskraft, jak również Powerweld oraz przyłbica do szlifowania Spartus Wolf pozwalają efektywnie radzić sobie z tymi niebezpieczeństwami, zapewniając operatorowi spawarki doskonałą osłonę twarzy, uszu, szyi oraz bocznych części głowy.

Stosowane przez wielu zawodowych spawaczy warianty przyłbicy spawalniczej Spartus wyróżniają się skutecznością oraz lekką, ergonomiczną konstrukcją. Świetnie sprawdzają się podczas spawania MIG/MAG, TIG oraz MMA, posiadają także przydatną funkcję szlifowania. Firma Spartus wyposaża swoje modele przyłbicy w automatyczny filtr o najwyższej klasie optycznej 1/1/1/1 oraz czułe sensory, gwarantujące błyskawiczny czas reakcji. W efekcie tego zapewniane jest duże pole widzenia, wyjątkowo ułatwiające pracę i niwelujące uczucie zmęczenia podczas pracy.

Wysokiej jakości przyłbice Schweisskraft, Powerweld czy Spartus to nie tylko skuteczna ochrona głowy, ale także idealne dopasowanie za pomocą regulacji nagłowia oraz ustawienie odpowiedniej odległości filtra od oczu spawacza.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!