• Kategorie
  • Szukaj
  • Nakrycia głowy

Czy można zignorować konieczność korzystania ze środków ochrony osobistej w pracy? Oczywiście, że nie, a już szczególnie gdy w grę wchodzi tak ryzykowne zajęcie, jak spawanie. Co będzie potrzebne, by zniwelować potencjalny uszczerbek na zdrowiu? Między innymi nowoczesny kaptur trudnopalny i chusta spawalnicza, które znajdziecie właśnie u nas!

Kaptur spawalniczy — bezpieczeństwo przede wszystkim!

W naszej ofercie znajdziecie między innymi kaptur spawalniczy Weldas. Producent zapewnia, że asortyment został zaprojektowany zgodnie z wszelkimi normami. Jest trudnopalny, bezpieczny, a poza tym wygodny. Zamknięcia na rzep dodatkowo pozwalają na ograniczenie możliwości zsuwania się kaptura, ale też jego przymocowanie, na przykład do kasku. Przed czym konkretnie ochroni ten produkt? Przed wysoką temperaturą, jak i spadającymi iskrami!

Chusta spawalnicza - ochrona w dobrym stylu

Wbrew pozorom chusta spawalnicza nie jest elementem, który ma zapewnić spawaczowi modny wygląd. Może przy okazji, ale na pierwszym miejscu plasuje się zapewnienie bezpieczeństwa. Jak to możliwe? Proponowane w naszej ofercie chusty spawalnicze zostały wykonane z trudnopalnych materiałów oraz takich, które mają za zadanie zapewnienie pracownikom niezbędnego komfortu. Chodzi o specjalny napotnik, bo jak wiadomo, praca przy spawaniu wiąże się z wysokimi temperaturami sprzyjającymi poceniu się. Oprócz tego proponowane nakrycia głowy zwiększają wygodę w przypadku korzystania z maski spawalniczej. Chusta trudnopalna jest w pełni elastyczna, a więc nie trzeba się martwić o ewentualne problemy z dopasowaniem — może z niej korzystać każdy bez względu na rozmiar obwodu głowy!

Chusta spawalnicza - szeroki wybór modeli

W asortymencie Sudeckiego Centrum Spawalnictwa znajdziecie ponadto rozmaite warianty pod względem wzornictwa do wyboru. Do stroju firmowego będzie pasować czerwień? Odcień niebieskiego? A może po prostu kochacie Stany Zjednoczone i chcecie wyglądać jak typowy amerykański mechanik z flagą USA na chuście spawalniczej? U nas znajdziecie dokładnie to, czego poszukujecie, a jeżeli czegoś nie ma — skontaktujcie się z nami, a wspólnie na pewno coś wymyślimy!