• Kategorie
  • Szukaj
  • Nakrycia głowy

Czy można zignorować konieczność korzystania ze środków ochrony osobistej w pracy? Oczywiście, że nie, a już szczególnie gdy w grę wchodzi tak ryzykowne zajęcie jak spawanie. Co będzie potrzebne, by zniwelować ryzyko uszczerbku na zdrowiu? Między innymi nowoczesny kaptur trudnopalny i chusta spawalnicza, które znajdziecie właśnie u nas! Ich skuteczność zapewniają użyte materiały, które cechują się wysoką odpornością na wysokie temperatury i ogień. Poza kapturami z dwoiny bydlęcej proponujemy również chusty spawalnicze z trudnopalnej bawełny o gramaturze 305 gr/m2. Oprócz tego proponowane nakrycia głowy zwiększają wygodę w przypadku korzystania z maski czy hełmu. Bawełna trudnopalna jest w pełni elastyczna, a więc nie trzeba się martwić o ewentualne problemy z dopasowaniem - może z niej korzystać każdy bez względu na rozmiar obwodu głowy! Również kaptury można w wygodny sposób dopasować do potrzeb przy pomocy rzepów. Oferowane przez nas chusty spawalnicze to niezastąpiona pomoc w pracy spawacza!

Kaptur spawalniczy - bezpieczeństwo przede wszystkim!

W naszej ofercie znajdziecie między innymi kaptur spawalniczy Weldas. Producent zapewnia, że asortyment został zaprojektowany zgodnie z wszelkimi normami. Jest trudnopalny, bezpieczny, a poza tym wygodny. Zamknięcia na rzep dodatkowo ograniczają zsuwania się kaptura, ale też jego przymocowanie, na przykład do kasku. Przed czym konkretnie ochroni ten produkt? Podobnie jak chusta spawalnicza, osłoni przed spadającymi iskrami, odpryskami płynnego metalu, jak i wysoką temperaturą.

Chusta spawalnicza - ochrona w dobrym stylu

Wbrew pozorom chusta spawalnicza nie jest elementem, który ma zapewnić spawaczowi modny wygląd. Może przy okazji, ale na pierwszym miejscu plasuje się zapewnienie bezpieczeństwa. Jak to możliwe? Proponowane w naszej ofercie chusty spawalnicze zostały wykonane z trudnopalnych materiałów, które mają za zadanie zapewnienie pracownikom niezbędnego komfortu. Chodzi zwłaszcza o specjalny napotnik - jak wiadomo, praca przy spawaniu wiąże się z wysokimi temperaturami sprzyjającymi poceniu.

Szeroki wybór modeli chust spawalniczych

W asortymencie Sudeckiego Centrum Spawalnictwa znajdziecie rozmaite warianty kolorystyczne chust spawalniczych do wyboru. Do stroju firmowego będzie pasować czerwień? Odcień niebieskiego? A może kochacie Stany Zjednoczone i chcecie wyglądać jak typowy amerykański mechanik z flagą USA na chuście spawalniczej? U nas znajdziecie dokładnie to, czego poszukujecie, a jeżeli czegoś nie ma - skontaktujcie się z nami, a wspólnie na pewno coś wymyślimy!