• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Lincoln Electric

Lincoln Electric - światowy ekspert w spawalnictwie

Lincoln Electric jest światowym liderem w projektowaniu i wytwarzaniu produktów do spawania łukowego, systemów zrobotyzowanych do spawania oraz sprzętu do cięcia plazmowego i gazowego. Jeśli poszukujecie najlepiej rozwiniętych technologicznie rozwiązań, produkty tej marki z pewnością spełnią Wasze oczekiwania. Lincoln Electric posiada spółki i fabryki w 21 krajach oraz cieszy się zasłużoną renomą eksperta w badaniach nad rozwojem nowatorskich koncepcji.

Spawarka inwertorowa Lincoln - inwertorowe źródło mocy

Spawarka inwertorowa Lincoln to nowoczesna generacja profesjonalnych urządzeń, które są zarazem nieskomplikowane w obsłudze, a dzięki kompaktowości oraz lekkości łatwo dają się transportować. Wyróżnia je wysoka jakość spawania stali niestopowej i niskostopowej, nierdzewnej oraz aluminium, przy pracy w osłonie mieszanek gazowych, 100% CO2, a także z drutami samoosłonowymi. Jeśli potrzebujecie więcej mocy na wyjściu i długich kabli zasilających przy jednoczesnym oszczędzaniu energii oraz intuicyjnej obsłudze - spawarka inwertorowa Lincoln to idealne urządzenie dla Was.

Spawarka z synergią - wielozadaniowość w jednym urządzeniu

Czy profesjonalne urządzenie spawalnicze można wykonać w małym wymiarze? Spawarka z synergią Lincoln jest tego najlepszym przykładem. Nowa generacja inwertorowych źródeł spawalniczych jest produkowana w formie kompaktowej, w efekcie czego nabędziecie produkt o uniwersalnym zastosowaniu, który z łatwością przeniesiecie lub przewieziecie samochodem w dowolne miejsce. Innowacyjna konstrukcja spawarki z synergią Lincoln mimo niewielkich gabarytów jest jednocześnie bardzo odporna, wykazuje doskonałe właściwości spawalnicze i więcej mocy przy tym samym zasilaniu.


Spawarka migomat Bester Lincoln Powertec

Spawarki migomat Bester Lincoln to jedne z najlepiej rozpoznawalnych na rynku półautomatów spawalniczych. Wśród konkurencji wyróżnia je budowa będąca połączeniem efektywności pracy i doskonałych parametrów spawalniczych, a jednocześnie przyjazna dla użytkownika obsługa. Najwyższej jakości komponenty gwarantują bezpieczeństwo oraz niezawodność stosowania. Spawarka Powertec świetnie sprawdzi się przy pracach konserwacyjnych i naprawczych. Gwarantuje wysokostabilny łuk oraz łatwe zajarzanie. Szybkie wykonywanie złącz bez odprysków? Spawarka Powertec Wam to zapewni!

Lincoln Electric to wytrzymały i zarazem energooszczędny sprzęt. Zapraszamy do zapoznania się z kategorią producenta na naszej stronie