• Kategorie
  • Szukaj
  • Wózki

Sprzęt spawalniczy dostępny w naszym sklepie odznacza się najwyższą jakością, dlatego przeznaczony jest dla specjalistów, którzy przy wykonywaniu swojej profesji wybierają wyposażenie od sprawdzonych producentów. W naszej ofercie znajdziecie wózki na butle spawalnicze do transportu źródeł spawalniczych, a także urządzeń towarzyszących. Powlekana, mocna konstrukcja osadzona jest na wytrzymałych kołach ułatwiających manewrowanie. Poszczególne modele zostały wyposażone w 2 lub 4 koła. W zależności od wariantu wózki spawalnicze posiadają dwie lub trzy wytrzymałe półki oraz praktyczne uchwyty i wieszaki na węże. W asortymencie naszego sklepu znajdziecie wózek spawalniczy uniwersalny oraz wersję specjalnie zaprojektowaną do transportu źródeł TIG, MIG, Plazma oraz chłodnicy, butli gazowej czy podajnika drutu.

Wózki spawalnicze – w jakich branżach się ich używa?

Wózki do butli spawalniczych wykorzystywane są głównie w warsztatach spawalniczych. Dzięki naszym akcesoriom możliwe jest łatwe przenoszenie zbiorników między stanowiskami roboczymi, co zwiększa efektywność pracy. Wózków używa się także w branży budowlanej. W tym sektorze doceniana jest ich mobilność, ponieważ wszelkiego rodzaju konstrukcje obiektów zwykle wykonuje się w miejscach, w których trudno ręcznie przenosić butle spawalnicze. Wózki mają też zastosowanie w przemyśle stalowym. Dzięki nim transport zbiorników z substancją spawalniczą między stanowiskami znajdującymi się od siebie nie jest dużym wyzwaniem. Z wózków na butle spawalnicze korzystają również laboratoria badawcze, firmy zajmujące się konserwacją obiektów budowlanych i wszelkie przedsiębiorstwa przemysłowe.

Wózek spawalniczy do małych przestrzeni

Jeśli w Waszym warsztacie brakuje miejsca, nasz wózek spawalniczy do samodzielnego montażu będzie idealnym rozwiązaniem – złożycie go dokładnie wtedy, gdy będziecie go potrzebować. Przy niewielkiej masie lekkich podwozi transportowych charakteryzuje się doskonałą nośnością – maksymalne obciążenie wynosi nawet 70 kg.
Proponujemy ponadto renomowane podwozia oraz wózek do butli spawalniczych w wariancie jedno- lub dwubutlowym do wyboru. Solidniejsze profile stalowe dodatkowo wzmacniają konstrukcję, a poręczne uchwyty ułatwiają transport. Każdy nasz wózek na butle spawalnicze sprawi, że przewożenie ładunku przy pełnym obciążeniu będzie wyjątkowo wygodne i bezproblemowe.