• Kategorie
  • Szukaj
  • Odzież ochronna

Spawanie to niełatwe zajęcie, które wymaga zarówno ogromu wiedzy, jak i… zwyczajnej ostrożności. Dlaczego? Ponieważ podczas prac ma się bezpośrednią styczność z wysoką temperaturą, ale też łatwopalnymi gazami. Jak w takim razie się zabezpieczyć? Podstawą jest oczywiście porządne ubranie robocze spawalnicze, w które możecie się zaopatrzyć w naszym sklepie! Oferujemy wszystkie elementy odzieży roboczej. Znajdziecie u nas przede wszystkim rękawice, nagolenniki, rękawy, kurtki, fartuchy, bolerka, czapki, chusty, kaptury, kombinezony oraz spodnie dla spawaczy. Wszystkie ubrania robocze spawalnicze wykonane zostały z trudnopalnych, wytrzymałych oraz elastycznych materiałów, w tym np. skóry i dwoiny bydlęcej. Dodatkowym atutem naszej odzieży jest to, że szwy zrobiono nicią KEVLAR. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich ubrań spawalniczych Weldas, jakie dostępne są w ofercie.

Niezastąpione ubrania robocze spawalnicze

Co powinno charakteryzować porządne ubranie robocze dla spawaczy? Oczywiście wykonanie z trudnopalnych materiałów. Oprócz tego muszą też być odpowiednio grube, by zapobiec ewentualnemu wyrządzeniu krzywdy pracownikowi. Gdzie je kupić? W Sudeckim Centrum Spawalnictwa! W naszej ofercie znajdziecie różnego rodzaju nakrycia wierzchnie — fartuchy, kurtki, spodnie, czy też specjalistyczne rękawy zabezpieczające. Skąd można mieć pewność, że garderoba spełni swoje zadania na przysłowiowy medal? Między innymi ze względu na markę! Wybierzcie ubranie spawalnicze Weldas i cieszcie się bezpieczeństwem podczas wszelkich prac! 

Spodnie robocze do spawania

W sprzedaży mamy spodnie spawalnicze skórzane marki Weldas w przystępnych cenach. Stanowią one ważny element ubioru pracowników zatrudnionych na stanowisku spawacza, ponieważ chronią dolne partie ciała przed wysoką temperaturą, iskrami, rozgrzanymi odpryskami metalowymi i ogniem. Ponadto ograniczają negatywne działanie promieniowania ultrafioletowego, nieobcego w trakcie prac z wykorzystaniem łuku elektrycznego. Proponowane przez nas produkty są trudnopalne i antyelektrostatyczne, co oznacza, że chronią pracownika przed porażeniem prądem elektrycznym w wyniku przypadkowego kontaktu z przewodami. Dodatkowo spodnie dla spawaczy Weldas stanowią doskonałe zabezpieczenie przed oparzeniami w wyniku bezpośredniego kontaktu z płomieniem.

Spodnie spawalnicze – gwarancja wygody

Spawacze większość czasu pracują w jednej, niekomfortowej pozycji klęczącej. W związku z tym nasze spodnie do spawania zostały wykonane w taki sposób, aby możliwe było umieszczenie w nich nakolanników. To znacznie poprawia komfort pracy. Oferowane przez nas produkty zrobione są w 100% z bawełny. Ponadto wyposażyliśmy je w kilka kieszeni, w których można schować narzędzia telefon lub inne przedmioty.

Jeśli potrzebujecie wysokiej jakości odzieży, zapraszamy do kontaktu. Sprzedajemy wyłącznie najlepsze spodnie robocze spawalnicze Weldas, które wyprodukowane zostały zgodnie ze standardami z normy EN ISO 11611. Wszystkie ubrania robocze spawalnicze dostępne są w kilku rozmiarach.