• Kategorie
  • Szukaj
  • Automatyczne z nawiewem

Przyłbice z nawiewem mają za zadanie chronić oczy i twarz spawacza przed szkodliwym promieniowaniem, odpryskami i oparami pojawiającymi się w trakcie procesu spawalniczego. To skuteczne zabezpieczenie nie tylko wzroku, ale także układu oddechowego użytkownika spawarki przed substancjami chemicznymi szkodliwymi dla zdrowia. Wielu użytkowników wykorzystujących w ciągu pracy przyłbicę w wariancie z nawiewem np. ESAB, Lincoln czy Spartus wyraża opinię, iż dzięki niej odczuwają mniejsze zmęczenie i mają więcej energii do realizowania swoich zadań. Znakomicie sprawdzą się one zarówno przy spawaniu MIG/MAG, TIG, MMA, jak i szlifowaniu.

Ta nowatorska technologia opiera się na dostarczaniu świeżego i czystego powietrza do przyłbicy przez specjalne urządzenie filtracyjne. Tworzące się przy tym korzystne nadciśnienie blokuje przedostawanie się zanieczyszczeń i toksyn do wnętrza przyłbicy. Powietrze przepływa przez filtry i oczyszczone w ten sposób trafia bezpośrednio do przyłbicy za pomocą węża. 

W Sudeckim Centrum Spawalnictwa oferujemy produkty z innowacyjnymi systemami od czołowych producentów - m.in. przyłbicę z nawiewem ESAB, Lincoln i Spartus, które zyskały już zaufanie wielu najlepszych specjalistów. 

Przyłbice z nawiewem, które chronią wyjątkowo skutecznie

W sklepie internetowym Sudeckiego Centrum Spawalnictwa oferujemy przyłbicę z nawiewem ESAB, Lincoln i Spartus, zapewniające najwyższą ochronę osobom zajmującym się spawaniem i szlifowaniem zarówno profesjonalnie, jak i okazjonalnie. 

Przyłbica z nawiewem ESAB, Lincoln i Spartus są idealnym połączeniem wydajności z funkcjonalnością oraz wygodą noszenia. Przyłbice są stabilne i dobrze wyważone, dzięki czemu redukują siły obciążające mięśnie szyi i karku użytkownika. Głowa spawacza chroniona jest przed wysoką temperaturą, iskrami i rozpryskiem żużla, a szerokie pole widzenia oraz regulacja stopnia zaciemnienia gwarantuje znakomitą orientację w przestrzeni. Dzięki wykorzystaniu systemu z wymuszonym przepływem, przy korzystaniu z produktu zawsze oddycha się świeżym i czystym powietrzem. 

Oferowana w Sudeckim Centrum Spawalnictwa przyłbica z nawiewem ESAB, Lincoln i Spartus oznacza bezpieczną, a zarazem komfortową pracę wszędzie tam, gdzie stanowiska spawalnicze i szlifierskie nie są dostatecznie dobrze wentylowane.