• Kategorie
  • Szukaj
  • Przecinarki plazmowe

Przecinarki plazmowe wykorzystuje się do cięcia materiałów przewodzących prąd elektryczny. Plazma jest zjonizowanym gazem tworzącym w tym przypadku specjalny łuk plazmowy, który jarzy się pomiędzy elektrodą a powierzchnią poddawaną obróbce, umożliwiając jej cięcie. Przecinarki znajdują szerokie zastosowanie nie tylko w dużych i małych firmach, ale także w amatorskich, przydomowych warsztatach. Urządzenie pozwala na szybkie przecinanie elementów konstrukcyjnych, rur czy arkuszy blach, doskonale radząc sobie z najbardziej rozpowszechnionymi metalami takimi jak stal, żeliwo, miedź, aluminium i jego stopy - również, jeśli uległy korozji i zanieczyszczeniu.

W sklepie Sudeckiego Centrum Spawalnictwa oferujemy m.in. cieszące się największą popularnością modele przecinarki plazmowej Magnum, Optimum czy Trafilux, które wyróżniają się nowoczesnymi rozwiązaniami, usprawniającymi proces cięcia plazmowego.

Przecinarka plazmowa Weldman PLASMA 40
Oczekiwanie na dostawę
Magnum CUT 120A IGBT
Magnum CUT 120A IGBT
Oczekiwanie na dostawę
5599.00 -11%
5000.00

Przecinarka plazmowa - efektywne i wygodne cięcie

W asortymencie naszego sklepu znajdują się wykonania najbardziej cenione zarówno przez profesjonalistów, jak i majsterkowiczów. Są one u nas dostępne w różnym przedziale cenowym i dedykowane do cięcia materiałów rozmaitej grubości.

Wiodącym producentem często wybieranych przez spawaczy modeli przecinarki plazmowej jest marka Magnum. Wśród ich zalet wymieniania się łatwą obsługę, przystępne ceny oraz niezawodność urządzeń, dzięki którym osiąga się wysoką jakość prac na materiale.

Z myślą o użytkowaniu w warunkach warsztatowych jak i przemysłowych powstały warianty przecinarki plazmowej Trafilux, która idealnie sprawdza się także w warunkach prac polowych. Podzespoły wykonane w technologii IGBT gwarantują mniejsze zużycie energii i redukcję zakłóceń elektromagnetycznych przy jednoczesnej większej wydajności oraz stabilniejszym łuku.

Za godne polecenia przez licznych operatorów uznawane są również przecinarki Optimum. Doceniana jest ich duża precyzja oraz długa żywotność. Ta niemiecka marka od lat specjalizuje się w produkcji maszyn do obróbki metalu, zaopatrując w wysokiej klasy wyroby zarówno przemysł, jak i niewielkie zakłady rzemieślnicze.

Zapraszamy bliższego zapoznania się z ofertą Sudeckiego Centrum Spawalnictwa. Nasze grono doświadczonych specjalistów chętnie pomoże w doborze najodpowiedniejszych przecinarek plazmowych.