• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Kemppi

Pracujecie w branży, w której spawanie jest ważnym elementem codziennej pracy i szukacie wysokiej jakości sprzętów? Zachęcamy do sprawdzenia spawarek inwertorowych i migomat marki Kemppi. To rodzinne przedsiębiorstwo, które w 1949 zostało utworzone przez Martti Kemppi. Firma specjalizuje się przede wszystkim w projektowaniu oraz produkcji szeroko pojętego sprzętu spawalniczego. W grę wchodzą na przykład spawarki inwertorowe Kemppi czy spawarki Kemppi MIG/MAG. W ofercie mamy również akcesoria do wspomnianych urządzeń. Wśród nich znajdują się np. uchwyty spawalnicze do spawarki Kemppi MIG/MAG. Dostępne w naszym asortymencie modele mają wtyk EURO, pistoletową rękojeść i są chłodzone gazem. Jesteście zainteresowani produktami tego fińskiego przedsiębiorstwa? W takim razie zapoznajcie się z niniejszą kategorią, a na 100% znajdziecie to, czego potrzebujecie! Możecie liczyć na nasze wsparcie przy wyborze spawarek migomat i inwentorowych Kemppi.

Spawarka inwertorowa i migomat od Kemppi

Co znajdziecie w ofercie firmy Kemppi? Spawarki w wielu wariantach — zarówno większe konstrukcje do specjalistycznych zadań, jak i modele nadające się do spawania w przydomowym garażu. Chcielibyście się zaopatrzyć w taki sprzęt? Żaden problem!

W naszym sklepie spawarka Kemppi — niezależnie od rodzaju — jest sprzedawana w rozsądnej i atrakcyjnej cenie. Oprócz tego nie należy zapominać o atucie związanym z długim czasem gwarancji. Ot, kiedy coś się stanie z Waszą nową spawarką — służymy pomocą. A może już posiadacie odpowiednią spawarkę, ale brakuje Wam dodatkowych części? Skontaktujcie się z nami, a zaoferujemy przystosowane do danego modelu podwozia, rolki prowadzące czy uchwyty.

Kemppi — spawarki najwyższej jakości

Spawarki Kemppi MIG/MAG i inwertorowe wyróżniają się niezawodnością i trwałością. Do ich wykonania wykorzystywane są dobrej jakości materiały, co przekłada się na wytrzymałość urządzeń. Spawarki fińskiego producenta mogą pracować przez wiele lat nawet w niesprzyjających warunkach. W urządzeniach tych zastosowano różne nowoczesne technologie, w tym np. system cyfrowego sterowania. Dzięki niemu możliwe jest dokładne dopasowywanie parametrów spawania do określonych założeń. Spawarki migomat i inwertorowe Kemppi są proste w obsłudze, a dodatkowo mają mechanizmy chroniące przed ich przegrzewaniem.

Jeżeli szukacie urządzeń spawalniczych, które pozwolą realizować każde zadanie w warsztacie lub zakładzie produkcyjnym, postawcie na sprzęty firmy Kemppi. Spawarki tego producenta najczęściej wykorzystywane są przez profesjonalistów, jednak są przydatne również w przydomowych garażach.