• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Kemppi

Kemppi to rodzinne przedsiębiorstwo, które w 1949 zostało utworzone przez Martti Kemppi. Firma specjalizuje się przede wszystkim w projektowaniu oraz produkcji szeroko pojętego sprzętu spawalniczego. W grę wchodzą na przykład spawarki inwertorowe Kemppi czy spawarki Kemppi MIG/MAG. Jesteście zainteresowani produktami tego fińskiego przedsiębiorstwa? W takim razie zapoznajcie się z niniejszą kategorią, a na 100% znajdziecie to, czego potrzebujecie!

Spawarka inwertorowa i migomat od Kemppi

Co znajdziecie w ofercie firmy Kemppi? Spawarki w wielu wariantach — zarówno większe konstrukcje do specjalistycznych zadań, jak i modele nadające się do spawania w przydomowym garażu. Chcielibyście się zaopatrzyć w taki sprzęt? Żaden problem!

W naszym sklepie spawarka Kemppi — niezależnie od rodzaju — jest sprzedawana w rozsądnej i atrakcyjnej cenie. Oprócz tego nie należy zapominać o atucie związanym z długim czasem gwarancji. Ot, kiedy coś się stanie z Waszą nową spawarką — służymy pomocą. A może już posiadacie odpowiednią spawarkę, ale brakuje Wam dodatkowych części? Skontaktujcie się z nami, a zaoferujemy dedykowane do danego modelu podwozia, rolki prowadzące czy uchwyty.