• Kategorie
  • Szukaj
  • Przecinarki

 

Przecinarki są urządzeniami służącymi do cięcia twardych materiałów, takich jak metale, płytki czy beton. Cięcie dokonywane jest najczęściej za pomocą ostrza odpowiednio dobranego do rodzaju obrabianego materiału. Przecinarki są powszechnie stosowanymi narzędziami, z tego względu doczekały się licznych wersji, które można sklasyfikować ze względu chociażby na sposób zasilania (ręczne, spalinowe, elektryczne) czy też rodzaj ostrza (tarczowe, taśmowe, plazmowe, wodne). W asortymencie Sudeckiego Centrum Spawalnictwa proponujemy znakomity produkt, jakim jest przecinarka taśmowa cenionej marki Optimum. 

Przecinarka taśmowa Optimum - najwyższa precyzja cięcia

W naszym sklepie internetowym dostępny jest wysokiej jakości wyrób firmy Optimum, jakim jest piła taśmowa SQ-V13. Przenośna piła taśmowa do metalu Optimum SQ-V13 umożliwia wykonywanie cięcia ukośnego o wysokiej precyzji. Prędkość cięcia jest regulowana bezstopniowo. 

Piła taśmowa Optimum wyposażona została w regulowany ogranicznik materiału do pracy seryjnej. Cięcie pod kątem umożliwia skrętne ramię piły w zakresie od 0° do +60°. Przesuw włącza się i wyłącza za pomocą przycisku na ramieniu dźwigni. Stabilność przecinarki taśmowej Optimum zapewniają antypoślizgowe nóżki na płycie podstawy. Taśma tnąca wykonana została z bimetalu, co gwarantuje wyjątkowo długą żywotność urządzenia.