• Kategorie
  • Szukaj
  • Fartuchy spawalnicze Weldas

Fartuchy spawalnicze skórzane są rodzajem odzieży ochronnej, stanowiącej zabezpieczenie dla spawacza podczas wykonywania obowiązków zawodowych. Odpryski metalu, iskry czy żużle mają wysoką temperaturę, stwarzając niebezpieczeństwo dla ludzkiego ciała. Aby je zminimalizować, konieczne jest stosowanie fartuchów do spawania. Chronią one również przed promieniowaniem powstającym w trakcie spawania, a także krótkotrwałym działaniem płomieni.

W naszym sklepie oferujemy wysokiej jakości fartuchy spawalnicze ze skóry licowej w praktycznych wariantach, które będą skuteczną warstwą zabezpieczającą, aby nie przypalić ubrania i nie doznać obrażeń skóry na stanowisku pracy. Skórzane fartuchy spawalnicze dostępne są w różnych rozmiarach, a dodatkowo mają opcję regulacji. Dzięki temu wybierzecie odpowiedni dla siebie produkt.

Fartuch spawalniczy - chroń skórę i ubranie podczas pracy

Skórzany fartuch spawalniczy Weldas Golden Brown wykonany jest z niezwykle trwałej skóry bydlęcej z dwoiną z boku. Grubość 1 mm daje efektywną ochronę podczas realizowania takich procesów, jak spawanie punktowe, gazowe, MMA, TIG, MIG/MAG, cięcie plazmowe i tlenowe, żłobienie, lutowanie i termiczne natryskiwanie łukowe. Szwy w fartuchach spawalniczych skórzanych zostały wykonane z 3-krotnie plecionej nici KEVLAR, która zwiększa wytrzymałość i odporność na działanie wysokiej temperatury.

W naszym sklepie dostępne są dwa modele do wyboru: skórzany fartuch spawalniczy z samobalansującym systemem szelek, których pełna regulacja zapewnia wysoki komfort noszenia oraz fartuch spawalniczy skórzany z rękawami, jeszcze pełniej osłaniający ciało. Skóra bydlęca, z której wykonane są fartuchy, jest naturalnie barwiona na efektowny kolor złotego brązu.

Największe zalety fartuchów do spawania

Oferowane przez nas fartuchy spawalnicze z rękawami mają równomiernie rozłożony ciężar, dzięki czemu noszenie ich przez kilka godzin nie powoduje zmęczenia. Poza tym łatwo je zakładać i zdejmować. Poszczególne produkty zostały wyposażone w skórzane paski do zapięcia, zatrzaski oczkowe, rozpinaną klamrę i suwaki lub paski do wiązania.

Najwyższa jakość odzieży ochronnej, w tym skórzanych fartuchów spawalniczych, znanej marki Weldas potwierdzona została adekwatnymi certyfikatami i atestami.