• Kategorie
  • Szukaj
  • Fartuchy spawalnicze Weldas

Fartuchy spawalnicze skórzane są rodzajem odzieży ochronnej, stanowiąc zabezpieczenie dla spawacza podczas spajania. Odpryski metalu, iskry czy żużle mają wysoką temperaturę, stwarzając niebezpieczeństwo dla ludzkiego ciała. Aby je zminimalizować - jak również narażenie na krótkotrwałe działanie płomienia oraz promieniowanie powstające podczas wykonywania zadań spawalniczych - konieczne jest stosowanie fartucha do spawania.

W naszym sklepie oferujemy wysokiej jakości fartuch spawalniczy ze skóry licowej w praktycznych wariantach, który będą skuteczną warstwą zabezpieczającą, aby nie przypalić ubrania i nie doznać obrażeń skóry na stanowisku pracy.

Fartuch spawalniczy - chroń skórę i ubranie podczas pracy

Skórzany fartuch spawalniczy Weldas Golden Brown wykonany jest z niezwykle trwałej skóry bydlęcej z dwoiną z boku. Grubość 1 mm daje efektywną ochronę podczas realizowania takich procesów, jak spawanie punktowe, gazowe, MMA, TIG, MIG/MAG, cięcie plazmowe i tlenowe, żłobienie, lutowanie i termiczne natryskiwanie łukowe.

W naszym sklepie dostępne są dwa modele do wyboru: skórzany fartuch spawalniczy z samobalansującym systemem szelek, których pełna regulacja zapewnia wysoki komfort noszenia oraz fartuch spawalniczy skórzany z rękawami, jeszcze pełniej osłaniający ciało. Skóra bydlęca, z której wykonane są fartuchy, jest naturalnie barwiona na efektowny kolor złotego brązu.

Najwyższa jakość odzieży ochronnej znanej marki Weldas potwierdzona została adekwatnymi certyfikatami i atestami.