• Kategorie
  • Szukaj
  • Spodnie

Porządny strój roboczy to bardzo ważny element, bez którego praktycznie nie ma żadnej mowy o bezpieczeństwie — szczególnie gdy mowa o tak ryzykownym zajęciu, jak spawanie.

 

Na uniform powinna się składać kurtka, ale też odpowiednio przygotowane spodnie spawalnicze. Szukasz porządnego stroju, który z jednej strony zapewni komfort, a z drugiej ochronę Twojego ciała? Dobrze trafiłeś! W poniższej kategorii proponujemy spodnie spawalnicze Weldas w cenie, która na 100% usatysfakcjonuje każdą osobę!

Ochronne spodnie dla spawacza najwyższej jakości

Na czym przede wszystkim polega zapewnienie ochrony, jeśli chodzi o spodnie robocze do spawania? Najprościej jest wyobrazić sobie warunki, w jakich ci pracownicy pracują na co dzień. Kontakt z ogniem, wysokie temperatury, mnóstwo rozgrzanych odprysków metalowych elementów, ale też wykonywanie zadań na ogół w pozycji klęczącej. Nic dodać, nic ująć — to zwykła, szara codzienność spawaczy. Właśnie z tego względu porządne spodnie spawalnicze powinny być skórzane, dobrze uszyte, wytrzymałe, ale też zgodne z wszelkimi standardami opisanymi w normie EN ISO 11611.

 

W naszej ofercie znajdziecie spodnie do spawania wykonane w 100% z bawełny. Dzięki temu możecie mieć pewność, że nie ma mowy o ewentualnym dyskomforcie nawet podczas wykonywania swoich zadań przez długi czas! Proponowany uniform jest trudnopalny, ale też antyelektrostatyczny, co oznacza, że chroni przed krótkotrwałym porażeniem prądem elektrycznym w wyniku przypadkowego kontaktu z przewodami. Co jeszcze cechuje nasze spodnie robocze? Spawalnicza garderoba zabezpiecza pracownika przed odpryskami stopionego metalu, oparzeniami w wyniku kontaktu z płomieniem, ale też ogranicza wpływ promieniowania ultrafioletowego, nieobcego podczas prac z wykorzystaniem łuku elektrycznego.

Wygodne i funkcjonalne spodnie

Jako że spawacze większość czasu pracują w jednej i niewygodnej pozycji klęczącej, nasze spodnie zostały wykończone w taki sposób, aby umożliwić umieszczenie w nich nakolanników. Zdajemy sobie również sprawę, jak ważne jest schowanie drobnych przedmiotów — czy to telefonu, czy też podręcznych narzędzi — dlatego wyposażono je w kilka kieszeni. Jesteście zainteresowani? W takim razie zapoznajcie się z poniższą ofertą i wybierzcie odpowiednie spodnie dla siebie, które proponujemy w kilku rozmiarach!