• Kategorie
  • Szukaj
  • Elektrody zasadowe

Elektrody zasadowe są niezbędne do wykonania trwałego spoiwa, które będzie łączyć dane elementy. Różnią się one między sobą m.in. rodzajem otulin, które mają wpływ na skład uzyskiwanych spoin. Szczególnie warte uwagi są elektrody zasadowe z obniżoną wartością wodoru. Za ich sprawą spoiny są mniej kruche i zarazem odporniejsze na uszkodzenia oraz pękanie. Za pomocą suszenia elektrody zasadowej przed użyciem osiąga się zachowanie małej ilości wodoru w spoiwie. Zadbaj o mocne i wytrzymałe spawanie i wypełnianie szczelin - postaw na produkty SPEZIAL. Proponujemy elektrodę zasadową w jednym z kilku rozmiarów, aby można było łatwo dopasować ją do potrzeb.

Elektrody zasadowe z niniejszej kategorii mają wszechstronne zastosowania. Doskonale sprawdzają się do spawania metalowych konstrukcji z uwzględnieniem tych sztywnych oraz narażonych na obciążenia. Uniwersalna elektroda zasadowa SPEZIAL to doskonały wybór zarówno dla spawaczy-amatorów, jak i profesjonalistów poszukujących najwyższej jakości.

Elektrody zasadowe SPEZIAL - stabilny łuk i odporna spoina

Sudeckie Centrum Spawalnictwa oferuje wysokiej jakości elektrody zasadowe, gwarantujące doskonałe wypełnianie szczelin oraz spawalność zarówno warstw przetopowych, jak i w pozycjach wymuszonych. Te wyjątkowo dobre właściwości spawalnicze zapewnia efektywna technologia podwójnej otuliny. Stosowanie elektrody zasadowej SPEZIAL jest równoznaczne z bardzo stabilnym oraz skupionym łukiem podczas procesu spawania.

Wydajne użycie elektrod zasadowych

Wysoka klasa uzyskiwanego spoiwa - wolnego od porowatości przy jednoczesnej łatwości usuwania żużla - potwierdzona została badaniami rentgenowskimi. W naszym sklepie dostępne są elektrody zasadowe o różnej długości oraz średnicy, skompletowane w wygodnych opakowaniach. Wyróżniają się charakterystycznym, szklistym żużlem, który łatwo odchodzi od lica spoiny, zapewniając łatwą pracę. Użycie elektrod zasadowych to również gwarancja dobrej udarności w temperaturach do -30°C.