• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Optrel

Optrel AG to wiodący producent wyrobów z dziedziny spawania oraz szlifowania. Cieszy się opinią renomowanego wytwórcy najwyższej jakości produktów mających za zadanie chronić wzrok oraz układ oddechowy, dlatego jest również czołowym dostawcą dla różnych gałęzi przemysłu opieki zdrowotnej.

Swą niepodważalną renomę Oprtel zawdzięcza tworzeniu innowacyjnych wyrobów, które zwiększają efektywność pracy i przede wszystkim wyraźnie podnoszą bezpieczeństwo użytkowników. Stawianie w procesie produkcyjnym na wytrzymałość, solidność, a zarazem estetykę wykonania spowodowały, że Optrel i każda przyłbica tego znanego, szwajcarskiego producenta cieszy się ogromnym zaufaniem licznych klientów w Polsce i na świecie.

Przyłbice Optrel - najwyższa ochrona wzroku i układu oddechowego

Do najbardziej rozpoznawalnych na rynku produktów Optrel zaliczają się bez wątpienia modele przyłbicy spawalniczej, uchodzące wśród specjalistów branżowych za artykuły z najwyższej półki.

Na tak znakomitą opinię wpływa zastosowanie w produkcji przyłbic spawalniczych Optrel zaawansowanej technologii, skutkującej wysoką odpornością, trwałością oraz ergonomią wyrobów. Wartość użytkowania przyłbicy spawalniczej z nawiewem Optrel jest nieoceniona dla osób pracujących w wymagających warunkach, gdzie sprzęt musi być nie tylko wydajny i niezawodny, ale również wygodny dla operatora.

Przyłbica spawalnicza i do szlifowania Optrel - szwajcarska jakość

Wśród flagowych produktów z pewnością znajduje się przyłbica Optrel Panoramaxx.

To automatyczna przyłbica do najcięższych zastosowań o aż 6-krotnie zwiększonym polu widzenia. Posiada ona rewelacyjne funkcje dodatkowe, odczuwalnie usprawniające codzienną pracę, w tym opatentowane, automatyczne dostosowywanie stopnia zaciemniania ShadeTronic®. Maksymalne bezpieczeństwo, a zarazem wyjątkowy komfort gwarantuje użytkownikowi nagłowie IsoFit® z idealnym dopasowaniem w trzech wymiarach.

Jeżeli poszukujecie najlepszej przyłbicy - Optrel z nawiewem sprawdzi się znakomicie wszędzie tam, gdzie niezbędna jest niezawodna ochrona oczu i twarzy. Postawcie na szwajcarską jakość, wybierając przyłbicę spawalniczą i do szlifowania Optrel!