• Kategorie
  • Szukaj
  • Rutylowe

Rutylowe elektrody otulone są uważane za najpopularniejsze. U źródeł tego leży ich rewelacyjna ekonomiczność, a zarazem nieskomplikowany sposób praktycznego zastosowania. Każdorazowo, kiedy w procesie spawalniczym wyjątkowo liczy się uzyskanie bardzo gładkich spoin, doświadczeni spawacze sięgają po rutylowe elektrody otulone. 

 

W sklepie Sudeckiego Centrum Spawalnictwa oferujemy produkty renomowanej marki Lincoln Electric.

Rutylowe elektrody otulone - praca w dowolnych pozycjach 

Oferowane w naszym sklepie internetowym rutylowe elektrody otulone dedykowane są do ogólnego zastosowania i nadają się do spawania we wszystkich pozycjach, również pionowej z góry na dół.

 Elektrody otulone tego typu najchętniej są wykorzystywane przez fachowców do spawania cienkich elementów oraz do wykonywania krótkich łączeń. Łatwa topliwość, a także brak rozprysków to bezsprzeczne zalety proponowanych w niniejszej kategorii produktów. 

Zalecamy zwrócić uwagę na ich prawidłowe przechowywanie, dzięki czemu nie będą wymagać suszenia przed użyciem. Warto zaznaczyć, iż elektrody o mniejszej średnicy są znakomite dla amatorów oraz majsterkowiczów, rozpoczynających przygodę ze spawaniem.