• Kategorie
  • Szukaj
  • Druty MIG/MAG

Druty spawalnicze to produkty wykorzystywane do spawania metodą MIG/MAG, decydujące w znacznym stopniu o jakości oraz wytrzymałości spoiny. Trafny dobór tego elementu skutkuje estetycznym jej wyglądem, a także zapewnia większy komfort pracy spawacza. Drut spawalniczy do migomatu może się różnić m.in. średnicą, gatunkiem czy przeznaczeniem do odmiennych zastosowań. Ponieważ wpływa on znacząco na efekty i wygodę pracy operatora spawarki, warto wybierać dobre produkty ze sprawdzonych źródeł.

W sklepie internetowym Sudeckiego Centrum Spawalnictwa oferujemy różne rodzaje drutów spawalniczych MIG MAG cenionych producentów – m.in. Tysweld i Lincoln Electric. Produkty sprzedajemy w opakowaniach po 2, 5 i 15 kg. Druty spawalnicze do migomatu wyróżniają się dużą wytrzymałością na ścieranie oraz znakomitymi właściwościami zwilżającymi. Z łatwością można u nas dobrać druty do spawania, które będą zgodne z indywidualnymi potrzebami użytkowników i charakterystyką spawanego materiału.

Druty spawalnicze, które zapewnią najlepszą jakość spoiny

W ofercie Sudeckiego Centrum Spawalnictwa znajdują się cieszące się uznaniem wielu specjalistów druty spawalnicze o potwierdzonej jakości do różnego przeznaczenia. W tej kategorii proponujemy m.in. popularny niepowlekany drut spawalniczy 1.2 miedziany, niezastąpiony do łączenia cynkowanych blach stalowych i do spawania stali niskostopowych i niestopowych, a także żeliwa. W asortymencie posiadamy ponadto doskonały drut spawalniczy do kwasówki, specjalnie przystosowany do spawania stali odpornych na korozję, z przeznaczeniem do używania w środowisku kwasów i chlorków.

Ze względu na bardzo wysoką wytrzymałość na ścieranie nieustającą popularnością wśród fachowców cieszy się dostępny w naszym sklepie drut spawalniczy Tysweld. Dla wszystkich, którzy poszukują produktu dającego pewność stabilnego łuku i małego rozprysku, świetnym wyborem będzie drut spawalniczy Thyssen Krup. Produkt ten charakteryzuje się też dużą wydajnością.

Oferowane przez Sudeckie Centrum Spawalnictwa druty spawalnicze MIG MAG wyróżniają się mniejszą wrażliwością na zabrudzenia w trakcie spawania oraz gwarantują lepszą trwałość spoiwa. Dzięki nim uzyska się czystą, gładką oraz mocną spoinę.

Druty spawalnicze Tysweld o różnym przeznaczeniu

Druty spawalnicze Tysweld mają różną średnicę, dlatego poszczególne produkty sprawdzą się w realizacji innych zadań. W trakcie spawania wielkość produktów należy dopasować do gabarytów obrabianego materiału. Druty o najmniejszych średnicach (np. 0,8 mm) pozwalają na doskonałe wtopienie ich w spawane elementy. Dodatkowo umożliwiają zachowanie optymalnej gęstości spoin. Druty spawalnicze MIG MAG 1.2 mm, czyli o średniej średnicy, wykorzystuje się w przemyśle. Służą do spawania przedmiotów wykonanych z jednorodnych gatunków stali, w tym ferrytycznych. Z kolei druty do spawania o największej średnicy (1,6 mm) mają zastosowanie w przemyśle chemicznym, celulozowym, petrochemicznym, motoryzacyjnym i inżynieryjnym, a także przy budowie statków, kontenerów i kotłów.