• Kategorie
  • Szukaj
  • Druty MIG/MAG

Druty spawalnicze to produkty wykorzystywane do spawania metodą MIG/MAG, decydujące w znacznym stopniu o jakości oraz wytrzymałości spoiny. Trafny dobór tego elementu skutkuje estetycznym jej wyglądem, a także zapewnia większy komfort pracy spawacza. Drut spawalniczy do migomatu może się różnić m.in. średnicą, gatunkiem czy przeznaczeniem do odmiennych zastosowań. Ponieważ wpływa on znacząco na efekty i wygodę pracy operatora spawarki, warto wybierać dobre produkty ze sprawdzonych źródeł. 

W sklepie internetowym Sudeckiego Centrum Spawalnictwa oferujemy różne rodzaje drutów spawalniczych MIG MAG o dużej wytrzymałości na ścieranie oraz znakomitych właściwościach zwilżających, które z łatwością można u nas dobrać do indywidualnych potrzeb, jak i spawanego materiału. 

Druty spawalnicze, które zapewnią najlepszą jakość spoiny

W ofercie Sudeckiego Centrum Spawalnictwa znajdują się cieszące się uznaniem wielu specjalistów druty spawalnicze o potwierdzonej jakości do różnego przeznaczenia. 

W tej kategorii proponujemy m.in. popularny niepowlekany drut spawalniczy 1.2 miedziany, niezastąpiony do łączenia cynkowanych blach stalowych i do spawania stali niskostopowych i niestopowych, a także żeliwa. W asortymencie posiadamy ponadto doskonały drut spawalniczy do kwasówki, specjalnie dedykowany do spawania stali odpornych na korozję, z przeznaczeniem do stosowania w środowisku kwasów i chlorków. 

Ze względu na bardzo wysoką wytrzymałość na ścieranie nieustającą popularnością cieszy się wśród fachowców dostępny w naszym sklepie drut spawalniczy Tysweld. Dla wszystkich, którzy poszukują produktu dającego pewność stabilnego łuku i małego rozprysku, a zarazem dużą wydajność, świetnym wyborem będzie drut spawalniczy Thyssen Krup. 

Oferowane przez Sudeckie Centrum Spawalnictwa druty spawalnicze MIG MAG wyróżniają się mniejszą wrażliwością na zabrudzenia w trakcie spawania oraz gwarantują lepszą trwałość spoiwa. Dzięki nim uzyska się czystą, gładką oraz mocną spoinę.