• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Paton

“Nie musisz być profesjonalistą, by spawać jak profesjonalista” - tym nośnym sloganem marka Paton rozsławia swoje znakomite produkty. Warto podkreślić, że produkcja spawarek Paton odbywa się w ich własnym zakładzie, czyli fabryce mieszczącej się w Kijowie na Ukrainie. Oddział firmy w Polsce założony został już w 2017 roku i jako PATON Europe zajmuje się dystrybucją wyrobów na całą Unię Europejską oraz Wielką Brytanię.
Paton to spawarki znakomitej jakości, zaprojektowane z myślą również o amatorach, którzy nie będąc profesjonalistami, chcą spawać jak najlepsi spawacze. 

Paton to znakomite spawarki dla profesjonalistów, jak i amatorów

W sklepie internetowym Sudeckie Centrum Spawalnictwa proponujemy sprawdzone modele spawarki MMA Paton. 
Wybór sprzętu tej marki to zwiększone możliwości kontroli procesu ręcznego spawania łukowego metodą MMA, spawania łukowego w osłonie argonu metodą TIG prądem stałym oraz półautomatycznego spawania metodą MIG/MAG w osłonie gazów i mieszanin ochronnych. Dzięki temu zmaksymalizowana zostaje możliwość wykorzystywania urządzeń, które rewelacyjnie sprawdzają się zarówno w użytkowaniu w celach przemysłowych, jak i przez zapalonych majsterkowiczów. 

W naszym asortymencie dostępny jest również praktyczny model Paton spawarki MINI. 
To wyjątkowo funkcjonalny sprzęt o pełnym prądzie nominalnym 150, pozwalający na efektywną realizację prac spawalniczych na przykład w mniejszych warsztatach, stacjach obsługi samochodów czy gospodarstwach domowych i to przy dwukrotnie mniejszym zapotrzebowaniu na energię elektryczną w porównaniu z tradycyjnymi odpowiednikami.