• Kategorie
  • Szukaj
  • MIG/MAG zasilanie 230V

Metodę spawania elektrodą topliwą w osłonie gazów bez wątpienia charakteryzuje duża wydajność spawania i wysoka jakość uzyskiwanej za jej pomocą spoiny. Półautomaty spawalnicze, popularnie nazywane migomatami, są urządzeniami służącymi do łączenia różnych gatunków stali, stopów aluminium, miedzi oraz innych metali. Skuteczność i nadzwyczajna popularność migomatów powoduje, iż są stosowane w wielu gałęziach przemysłu np. stoczniowym, motoryzacyjnym i szeroko pojmowanym ciężkim, ale niemniej chętnie wykorzystywane są do celów amatorskich w przydomowych warsztatach.  

W ofercie Sudeckiego Centrum Spawalnictwa prezentujemy cieszące się dużą renomą modele migomatu - w tym z synergią, plusem i podwójnym plusem, które w naszym sklepie internetowym z łatwością będzie można wybrać w odniesieniu do własnych potrzeb. W razie jakichkolwiek pytań nasi doradcy pozostają do dyspozycji. 

Najlepsze migomaty z synergią, plusem i podwójnym plusem

Do naszego asortymentu włączyliśmy staranny wybór wariantów spawarek z synergią, plusem i podwójnym plusem, wyróżniające się szeregiem praktycznych udogodnień, jak niezawodne tranzystory IGBT i praktyczne podwozia na kołach. Naszym kryterium była m.in. efektywność w realizacji zadań spawalniczych oraz możliwość zastosowania oferowanych modeli do szeregu różnych zastosowań.

W niniejszej kategorii znajdują się praktyczne rozwiązania, jakim są spawarki z synergią z możliwością korzystania z prądu o pojedynczej lub podwójnej pulsacji. Oferowane spawarki z pulsem umożliwiają wysokiej klasy spawanie bez ryzyka spalania cieńszych metali oraz uzyskanie węższej spoiny na metalach grubszych. 

Migomaty z synergią, plusem i podwójnym plusem z Sudeckiego Centrum Spawalnictwa to nowoczesne spawarki odczuwalnie zmniejszające ogólny dopływ ciepła i rozprysk i dające trwałą oraz estetyczną spoinę, uzyskiwaną nawet w trudno dostępnych miejscach.