• Kategorie
  • Szukaj
  • Maski i przyłbice do szlifowania

Szlifowanie oraz lakierowanie powierzchni nie jest tak przyjemne, jak mogłoby się to na pierwszy rzut oka wydawać. Dlaczego? Przede wszystkim chodzi o ogromną ilość pyłu i szkodliwych dla zdrowia oparów, unoszących się w powietrzu. Istnieje jednak proste rozwiązanie, dzięki któremu zapewnicie sobie odpowiednie bezpieczeństwo. Co to takiego? Oczywiście profesjonalna maska ochronna do szlifowania! Jeżeli stoicie przed zadaniem lakierowania albo wykonania szlifu bądź Waszym zamiarem jest zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom — zapoznajcie się z naszym asortymentem. Gwarantujemy, że maski do szlifowania z Sudeckiego Centrum Spawalnictwa to doskonały wybór!

Futerał do półmaski ELIPSE GVS
Oczekiwanie na dostawę

Maseczka do szlifowania dla lakierników i nie tylko

Szukacie czegoś, co przyda się w każdych, nawet najbardziej ryzykownych warunkach? A może szukacie czegoś uniwersalnego — ot, sprzętu zapewniającego kompleksową ochronę? Dobrze trafiliście! Właśnie u nas dostaniecie najlepsze środki bezpieczeństwa dla Was lub Waszych pracowników!

 

Każda maska do szlifowania metalu, jaką znajdziecie w naszym sklepie, jest wykonana zgodnie z wszelkimi normami. W grę wchodzą między innymi wysokiej klasy komponenty, nienaganna precyzja, a poza tym… atrakcyjna cena! Nie wiecie, co wybrać? Skontaktujcie się z nami — chętnie pomożemy!