• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Spartus

Spartus jest polskim producentem urządzeń spawalniczych, który dzięki solidności sprzętów zyskał zaufanie licznych profesjonalistów. Spawarki Spartus kojarzone są z wysoką jakością oraz wytrzymałością, które można zyskać za przystępną cenę. Łatwość zakupu elementów eksploatacyjnych oraz renoma wynikająca z przystosowania wyrobów do pracy w trudnych warunkach zwiększają popularność marki. Za szczególnie niezawodne uchodzą przecinarki plazmowe, spawarki z synergią czy migomaty Spartus. Zawdzięczają to między innymi wysokiemu poziomowi precyzji i doskonałej kontroli nad procesem spawania. Spawarki migomat lub TIG Spartus mogą pochwalić się również takimi przydatnymi funkcjami, jak kontrola szerokości spoiny i głębokości wtopienia. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, w której można znaleźć wiele niezawodnych urządzeń do cięcia plazmowego, spawania czy czyszczenia laserowego. Można wykorzystać je do pracy z różnorodnymi materiałami, od stali ocynkowanej po mosiądz. Wszystkie spawarki TIG czy migomat od Spartus to gwarancja wydajnej, efektywnej pracy.

Migomaty i spawarki TIG Spartus - wytrzymałość i prosta obsługa

Synonimem nowoczesnych rozwiązań w zakresie konstrukcji urządzeń spawalniczych są spawarki z synergią Spartus. To zaawansowane technologicznie półautomaty ze sterowaniem synergicznym i nawet 16-toma programami, m.in. do aluminium i lutospawania, filtrami normującymi spadki napięcia, kontrolerami MCU oraz regulacją indukcyjności. Na uwagę zasługuje również spawarka migomat Spartus z serii Master Mig oraz EasyMIG, ciesząca się zainteresowaniem także wśród użytkowników poszukujących urządzeń łatwych w obsłudze. W Sudeckim Centrum Spawalnictwa znajdziecie również sprawdzone modele spawarki TIG Spartus.

Spawarka TIG Spartus do prac profesjonalnych i półprofesjonalnych

Jeśli szukacie skutecznego narzędzia do cięcia plazmowego, przecinarka plazmowa należy do najlepszych wyrobów tego typu dostępnych na rynku. Inne produkty cechują się równie wysoką jakością. Różne modele spawarek migomat od Spartus wyróżniają się opcją spawania punktowego, estetyczną spoiną z efektem łuski, a także małym odkształceniem cieplnym. Wszystkie te urządzenia przeznaczone są do prac profesjonalnych i półprofesjonalnych, spełnią więc wymagania zarówno firm specjalistycznych, jak i małych warsztatów.

Z przyjemnością doradzimy w doborze najodpowiedniejszej spawarki TIG lub migomatu Spartus, czy innego urządzenia na potrzeby Waszego projetu. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z doradcami Sudeckiego Centrum Spawalnictwa już dziś!