• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Spartus

Spartus - dla specjalistów w dziedzinie spawania

Spartus jest polskim producentem urządzeń spawalniczych, który dzięki solidności produkowanych sprzętów zyskał zaufanie licznych profesjonalistów. Produkty kojarzone są z wysoką jakością oraz wytrzymałością, które można zyskać za przystępną cenę. Łatwość zakupu elementów eksploatacyjnych oraz renoma wynikająca z przystosowania wyrobów do pracy w trudnych warunkach zwiększają popularność marki. Za szczególnie niezawodne uchodzą przecinarki plazmowe, spawarka z synergią czy migomaty Spartus.

Migomaty i spawarki TIG Spartus - wytrzymałość i prosta obsługa

Synonimem nowoczesnych rozwiązań w zakresie konstrukcji urządzeń spawalniczych są spawarki z synergią Spartus. To zaawansowane technologicznie półautomaty ze sterowaniem synergicznym i nawet 16-toma programami - m.in. do aluminium i lutospawania - filtrami normującymi spadki napięcia, kontrolerami MCU oraz regulacją indukcyjności.

Na uwagę zasługuje również spawarka migomat Spartus z serii Master Mig oraz EasyMIG, ciesząca się zainteresowaniem także wśród użytkowników poszukujących urządzeń łatwych w obsłudze. W Sudeckim Centrum Spawalnictwa znajdziecie również sprawdzone modele spawarki TIG Spartus.

Spawarka TIG Spartus do prac profesjonalnych i półprofesjonalnych

Jeśli szukacie skutecznego narzędzia do cięcia plazmowego, przecinarka plazmowa Spartus należy do najlepszych wyrobów spawalniczych, dostępnych na rynku. Urządzenia z tej kategorii przeznaczone są do prac profesjonalnych i półprofesjonalnych, spełnią więc wymagania zarówno firm specjalistycznych, jak i małych warsztatów.

Z przyjemnością doradzimy w doborze najodpowiedniejszej spawarki TIG Spartus lub innego urządzenia na potrzeby Waszego projetu. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z doradcami Sudeckiego Centrum Spawalnictwa już dziś!