• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - ESAB

ESAB to legendarna firma, która tworzyła historię całej branży spawalniczej, ponieważ jej początki sięgają aż 1904 r. Obecnie zaliczana jest do grona ścisłych liderów wśród producentów narzędzi do spawania oraz cięcia. Za cel stawia sobie dostarczanie na rynek sprzętu najwyższej klasy, co osiąga dzięki stawianiu w swojej działalności na innowacyjność oraz wdrażanie pionierskich rozwiązań. Niezwykle szeroka gama towarów powoduje, że spawarki i inne wyroby ESAB odpowiadają na zapotrzebowanie odbiorców z wielu różnych segmentów produkcji i usług. Asortyment ESAB obejmuje urządzenia do ręcznego i zautomatyzowanego spawania oraz cięcia, materiały spawalnicze i liczne akcesoria. W naszym sklepie internetowym znajdziecie najpopularniejsze modele od tego renomowanego producenta. Oferujemy m.in. okulary ochronne, przyłbice, filtry, torby transportowe, osłony do przyłbic, rękawice, elektrody oraz spawarki ESAB, w tym półautomaty spawalnicze.

Spawarki MIG/MAG ESAB

Spawarki MIG/MAG ESAB są znane jako urządzenia przeznaczone do pracy w różnych warunkach technicznych. Jeśli szukacie wariantów ułatwiających proces spawania, koniecznie zapoznajcie się ze szczegółami oferty. Poręczne spawarki ESAB MIG/MAG są kojarzone z wytrzymałą obudową oraz efektywnością znacznie podnoszącą komfort wykonywania zadań. Zarówno przy stosowaniu mieszanek gazowych, jak i czystego CO2 spawarka MIG/MAG ESAB odznacza się doskonałymi właściwościami spawalniczymi. ESAB to także spawarki z wielozakresową, skokową regulacją napięcia. Gdy zachodzi konieczność spawania materiałów o różnych grubościach, spawarki inwertorowe ESAB zagwarantują zachowanie stabilnego łuku bez nadmiernych odprysków.

Spawarki MIG/MAG ESAB - zastosowanie

Spawarki ESAB MIG/MAG doskonale radzą sobie z trwałym łączeniem przedmiotów wykonanych ze stali nierdzewnej i węglowej oraz stopów aluminium. Urządzenia te nadają się też do lutospawania za pomocą drutów rdzeniowych i litych. Z tego względu znalazły zastosowanie w produkcji ogólnej i przemysłowej, podczas montażu konstrukcji stalowych i wytwarzaniu sprzętu rolniczego. Używa ich się również do naprawy i konserwacji różnego rodzaju elementów metalowych.

Spawarki ESAB TIG

W ofercie mamy spawarki ESAB TIG, które przystosowane są do użytku przez zawodowców. Wykorzystuje się je w budownictwie, produkcji przemysłowej i ogólnej, górnictwie, przemyśle ciężkim, a także przy regeneracji i naprawie maszyn. Urządzenia te wyróżniają się dużą wydajnością i niezawodnością, na co wpływ ma m.in. system sterowania cyfrowego. ESAB spawarki TIG przeznaczone są do trwałego łączenia ze sobą elementów wykonanych z żeliwa, stali nierdzewnej, stopowej i niestopowej. Poszczególne modele wyposażone zostały w kolektor PFC, funkcje Hot Start i Arc Force.

W asortymencie Sudeckiego Centrum Spawalnictwa znajdziecie wielofunkcyjne urządzenia do długotrwałego i precyzyjnego spawania, jakimi są spawarki ESAB do metody MMA. Łatwość obsługi, zgodność z agregatami, duża wytrzymałość mechaniczna - te właśnie cechy sprawiają, że spawarki ESAB są szeroko cenione przez najlepszych profesjonalistów.