• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - ESAB

ESAB - marka spełniająca Wasze oczekiwania

ESAB to legendarna firma, która tworzyła historię całej branży, ponieważ jej początki sięgają aż 1904 r. Obecnie zaliczana jest do grona ścisłych liderów wśród producentów narzędzi do spawania oraz cięcia. Za cel stawia sobie dostarczanie na rynek sprzętu najwyższej klasy, co osiąga dzięki stawianiu w swojej działalności na innowacyjność oraz wdrażanie pionierskich rozwiązań. Niezwykle szeroka gama towarów powoduje, że wyroby ESAB odpowiadają na zapotrzebowanie odbiorców z wielu różnych segmentów produkcji i usług. Asortyment ESAB obejmuje urządzenia do ręcznego i zautomatyzowanego spawania oraz cięcia, materiały spawalnicze i liczne akcesoria. W naszym sklepie internetowym znajdziecie najpopularniejsze modele od tego renomowanego producenta.

Spawarki MIG/MAG ESAB

Spawarki MIG/MAG ESAB są znane jako urządzenia przeznaczone do pracy w różnych warunkach technicznych. Jeśli szukacie wariantów ułatwiających proces spawania, koniecznie zapoznajcie się ze szczegółami oferty. Poręczne spawarki ESAB MIG/MAG są kojarzone z wytrzymałą obudową oraz efektywnością znacznie podnoszącą komfort wykonywania zadań. Zarówno przy stosowaniu mieszanek gazowych, jak i czystego CO2 spawarka MIG/MAG ESAB odznacza się doskonałymi właściwościami spawalniczymi. ESAB to także spawarki z wielozakresową, skokową regulacją napięcia. Gdy zachodzi konieczność spawania materiałów o różnych grubościach, spawarki inwertorowe ESAB zagwarantują zachowanie stabilnego łuku bez nadmiernych odprysków. 

W asortymencie Sudeckiego Centrum Spawalnictwa znajdziecie wielofunkcyjne urządzenia do długotrwałego i precyzyjnego spawania, jakimi są spawarki ESAB do metody TIG oraz MMA. Łatwość obsługi, zgodność z agregatami, duża wytrzymałość mechaniczna - te właśnie cechy sprawiają, że spawarki ESAB są szeroko cenione przez najlepszych profesjonalistów.