• Kategorie
  • Szukaj
  • Ściski spawalnicze

Ściski ślusarskie

Ściski spawalnicze i ślusarskie pozwalają utrzymać obrabiany element w pożądanym położeniu. Gwarantują bezpieczne mocowanie detali nawet w miejscach o utrudnionym dostępie. Warunkiem jest dobra jakość narzędzi, dlatego warto ufać wyłącznie doświadczonym producentem. Czym należy się kierować przy wyborze ścisku spawalniczego? Jednym z głównych kryteriów jest rodzaj oraz kształt obrabianego materiału. Do niego dobiera się rozmiary przyrządu, wykończenie szczęk oraz siłę docisku.

Ściski Piher - optymalna konstrukcja dla profesjonalistów

Asortyment naszego sklepu internetowego obejmuje szeroką gamę profesjonalnie zaprojektowanych i praktycznych ścisków spawalniczych znanej marki Piher. Wyróżnia je wysoka jakość szczególnie wytrzymałych materiałów, z których są produkowane. Przemyślana konstrukcja optymalizuje chwyt nawet na rurach, a zakrzywiona szczęka powoduje, że praca wokół kątów i wypustów staje się pewniejsza.

Ergonomiczna rękojeść ułatwia dokładne dokręcanie elementów. Podwójny gwint w mechanizmie dociskowym oraz hamulec antypoślizgowy dolnej szczęki zwiększają bezpieczeństwo użytkownika. Ściski spawalnicze Piher zostały zabezpieczone przed korozją. Ściski do spawania dostępne są w naszym sklepie w wariantach o różnym rozstawie szczęk. Każdy spawacz czy ślusarz znajdzie u nas zatem rozwiązanie, które idealnie dostosuje się do jego zawodowych potrzeb.