• Kategorie
  • Szukaj
  • Kurtki

Każdy zarówno doświadczony, jak i początkujący spawacz zawsze powinien mieć na względzie swoje bezpieczeństwo. Należy bowiem pamiętać, że spawanie to ryzykowne zajęcie, podczas którego korzysta się z łatwopalnych gazów, a poza tym w trakcie prac normą są wysokie temperatury. Jak się przed tym wszystkim uchronić? Najlepszym rozwiązaniem okaże się kurtka dla spawacza Lincoln lub Weldas — antystatyczna, trudnopalna, ale też niezwykle wygodna. Gdzie możecie ją dostać? Oczywiście w naszym sklepie! Spawalnicze kurtki z dwoiny bydlęcej dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu bez problemu dopasujecie je do własnej sylwetki. Nasze produkty stanowią doskonałe zabezpieczenie podczas spawania metodą MMA, TIG, MIG/MAG, mikroplazmą, a także w trakcie spawania gazowego i punktowego. Kurtki spawalnicze trudnopalne chronią przed ciepłem, ogniem i iskrami również w przypadku lutowania, żłobienia, cięcia tlenowego oraz plazmą.

Kurtka spawalnicza Lincoln, Weldas i nie tylko!

Co wyróżnia nasze kurtki spawalnicze? Przede wszystkim wprost doskonałe wykonanie zarówno, jeśli chodzi o precyzję, jak i wykorzystane materiały. Kurtki skórzane z dwoiny bydlęcej to spawalniczy sprzęt, zapewniający Wam bezpieczeństwo w 100%. Są ognioodporne, antystatyczne, a poza tym… po prostu wygodne oraz przewiewne!

Kurtka spawalnicza trudnopalna, jaką jesteśmy gotowi Wam zaproponować, sprzedawana jest w kilku różnych rozmiarach, tak, by każdy mógł ją dopasować do swojej tężyzny. Poza tym wyróżnia się także lekkością. Kieszenie, które naszyto na kurtki dla spawaczy, pozwalają ponadto na schowanie drobnych rzeczy — podręcznych narzędzi, telefonu bądź po prostu wszystkiego, co Wam potrzebne.

Jakie normy spełniają kurtki skórzane spawalnicze?

Dostępne w naszym asortymencie spawalnicze kurtki z dwoiny spełniają wszystkie stawiane im wymagania, dzięki czemu możecie z nich bezpiecznie korzystać. Mowa tu przede wszystkim o normie EN 11611:2015 - klasa 2. To oznacza, że kurtki antystatyczne i trudnopalne dla spawaczy gwarantują ochronę w sytuacjach, w których występuje zwiększone zagrożenie, a ryzyko powstawania strumieni gorąca i iskier jest wyższe. Ponadto nasze produkty wyróżniają się powierzchniową (A1) i krawędziową (A2) odpornością na rozprzestrzenianie się ognia.

Jesteście zainteresowani naszą ofertą? Zapewniamy, że kurtka spawalnicza skórzana to nie wszystko, co znajdziecie w Sudeckim Centrum Spawalnictwa. Oprócz tego proponujemy spodnie, rękawy czy kaptury. Jeśli macie kłopot z wyborem albo jakiekolwiek pytania — skontaktujcie się z nami już dziś!