• Kategorie
  • Szukaj
  • Elektrody do napawania

Napawanie jest metodą spawalniczą polegającą na metalurgicznym połączeniu materiału dodatkowego z podłożem. Z sukcesami wykorzystywana jest do uzupełniania ubytków elementów metalowych lub ich uszlachetniania. Na nadtopioną powierzchnię metalu nanoszona jest warstwa spoiny, na skutek czego powstaje wytrzymała napoina. Niezbędnym komponentem podczas tego procesu spawalniczego są elektrody do napawania. W sklepie internetowym Sudeckiego Centrum Spawalnictwa oferujemy wysokiej klasy elektrody do napawania twardego trudnościeralne.

Doskonałej jakości grubo otulone elektrody do napawania

Elektrody do napawania SPAWMET BN 55 to produkt grubo otulony, specjalnie przeznaczony do napawania, dedykowany do stali i odlewów stalowych. Oferowane przez nas elektrody do napawania trudnościeralne są znakomite do regeneracji zużytych części maszyn narażonych na destrukcyjne tarcia.

Wyrób cechuje bardzo dobra spawalność. Napoina uzyskiwana za pomocą oferowanych przez nas elektrod do napawania twardego wyróżnia wysoka plastyczność, dlatego produkt cieszy się wyjątkowym powodzeniem wśród firm stosujących nowoczesne metody produkcyjne w obszarze procesów spawalniczych.