• Kategorie
  • Szukaj
  • Palniki do cięcia i spawania

Zestawy palników do spawania gazowego oraz cięcia to podstawowe narzędzie pracy spawacza. Dzięki szerokiemu zakresowi zastosowania są powszechnie wykorzystywane przy pracach produkcyjnych, montażowych i remontowych zarówno w dużych zakładach branż przemysłowych, jak i w niewielkich warsztatach. Służą do spawania stali, aluminium, miedzi, brązu, mosiądzu, żeliwa i innych metali, a także do cięcia tlenem stali węglowych i niskostopowych. Umożliwia również wykonywanie prac typu opalanie czy lutowanie.

Atrakcyjną opcją, zaproponowaną przez Perun, są palniki do cięcia w wygodnym zestawie. W ofercie naszego sklepu znajdziecie profesjonalne rozwiązania do spawania gazowego, które umożliwiają nie tylko precyzyjne spawanie i wycinanie, ale także podgrzewanie, lutowanie oraz opalanie. W skład zestawu palników Perun wchodzi urządzenie zawierające inżektorowy system mieszania gazów oraz odpowiednie oprzyrządowanie.

Palniki od renomowanego producenta

Rekomendowany przez wielu specjalistów Perun to polska firma produkująca palniki do cięcia oraz spawania, która od ponad 100 lat z sukcesami zajmuje się wytwarzaniem najwyższej jakości osprzętu gazowego i spawalniczego. W Sudeckim Centrum Spawalnictwa dostępne są popularne warianty zarówno palnika tlenowo-acetylenowego do cięcia Perun PC-211, jak i palnika propan tlen.

Zestawy palników Perun - sprzęt zawsze pod ręką

Zestaw palników Perun charakteryzuje poręczna budowa elementów, gwarantująca efektywność wykonywanych za ich pomocą prac. Praktyczna kaseta ułatwia przenoszenie sprzętu oraz utrzymywanie porządku na stanowisku roboczym. To sprawdzone palniki do cięcia, wykorzystywane do obróbki metalu przez wiele doświadczonych firm.

Podnieś bezpieczeństwo realizowania zadań spawalniczych poprzez zakup wyposażenia od renomowanego producenta! Zakup zestawu palników Perun dodatkowo umożliwia przedłużenie standardowej gwarancji nawet o trzy kolejne lata. Skontaktuj się z nami, aby zapoznać się ze szczegółami oferty.