• Kategorie
  • Szukaj
  • Palniki do cięcia i spawania

Zestawy palników

Palniki do spawania oraz cięcia to podstawowe narzędzie pracy spawacza. Przeznaczone do ręcznego spawania oraz cięcia gazowego, dzięki szerokiemu zakresowi zastosowania są powszechnie wykorzystywane przy pracach produkcyjnych, montażowych i remontowych zarówno w dużych zakładach branż przemysłowych, jak i w niewielkich warsztatach.

Zestawy palników - sprzęt zawsze wygodnie pod ręką

Rekomendowany przez wielu specjalistów Perun to polska firma produkująca palniki do cięcia oraz spawania, która od ponad 100 lat z sukcesami zajmuje się wytwarzaniem najwyższej jakości osprzętu gazowego i spawalniczego. W Sudeckim Centrum Spawalnictwa dostępne są popularne warianty zarówno palnika tlenowo-acetylenowego do cięcia Perun PC-211, jak i palnika propan tlen. 
   
Wygodną opcją, zaproponowaną przez Perun, są palniki do cięcia w wygodnym zestawie. W ofercie naszego sklepu znajdziecie profesjonalne zestawienia palników do spawania gazowego, które umożliwiają nie tylko precyzyjne spawanie i wycinanie, ale także podgrzewanie, lutowanie oraz opalanie. W skład kompletu wchodzi palnik zawierający inżektorowy system mieszania gazów oraz odpowiednie oprzyrządowanie. 
    
Zestaw palników Perun charakteryzuje poręczna budowa elementów, gwarantująca efektywność wykonywanych za ich pomocą prac. Praktyczna kaseta ułatwia przenoszenie sprzętu oraz utrzymywanie porządku na stanowisku roboczym. Perun to sprawdzone palniki do cięcia, wykorzystywane do obróbki metalu przez wiele doświadczonych firm.  
      
Podnieś bezpieczeństwo realizowania zadań spawalniczych poprzez zakup wyposażenia od renomowanego producenta! Dodatkowo umożliwiamy przedłużenie standardowej gwarancji nawet o trzy kolejne lata. Skontaktuj się z nami, aby zapoznać się ze szczegółami oferty.