• Kategorie
  • Szukaj
  • Elektrody

W sklepie internetowym Sudeckiego Centrum Spawalnictwa oferujemy specjalistyczne elektrody najlepszych producentów, dzięki którym zyskuje się pewność uzyskania stopiwa charakteryzującego się plastycznością, gładkim licem oraz wysoką odpornością na porowatość. Zapraszamy do zakupów wszystkich operatorów spawarek, którym zależy na zminimalizowaniu ilości odprysków, dobrej zwilżalności ścian bocznych, jak również braku podtopień.

Elektrody Lincoln - produkty dla nowoczesnego spawalnictwa

Amerykańska firma Lincoln Electric jest niekwestionowanym liderem branży spawalniczej. Została ona założona już w 1985 roku i od tego czasu konsekwentnie pracuje nad innowacjami dla gałęzi przemysłu, którym poświęciła swoją działalność. Szeroko znane dziś na świecie produkty Lincoln cieszą się uznaniem i są wybierane przez doświadczonych spawaczy, jak i specjalistyczne firmy, preferujące najnowocześniejsze metody produkcyjne w zakresie procesów spawalniczych.

W asortymencie sklepu Sudeckiego Centrum Spawalnictwa dostępny jest szeroki wybór elektrod Lincoln Electric. Znajdują się wśród nich elektrody Lincoln nierdzewne, przeznaczone do spawania konstrukcyjnych stali nierdzewnych, jak i wolframowe zielone oraz złote, powszechnie stosowane w metodzie TIG.

Elektrody ESAB - stworzone do precyzyjnego spawania żeliwa

Marka ESAB na trwałe wpisała się do historii spawalnictwa, gdyż to właśnie jej założycielowi Oscarowi Kjellbergowi zawdzięczamy wynalezienie elektrody otulonej. ESAB tym samym wprowadził na rynek innowację, która pozwoliła na otrzymywanie efektywniejszych i trwalszych efektów spawania. Dziś firma wchodząca w skład Colfax Corporation skutecznie kieruje swoje wysiłki ku rozszerzaniu automatyzacji spawania, jak również przyczynianiu się do zwiększenia bezpieczeństwa spawaczy poprzez najnowocześniejsze środki ochrony osobistej i praktyczne akcesoria.

 

Asortyment sklepu Sudeckiego Centrum Spawalnictwa obejmuje sprawdzone elektrody ESAB, dedykowane specjalnie do żeliwa. Znakomicie sprawdzają się one do spawania naprawczego odlewów oraz do regeneracji uszkodzonych części.