• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Magnum

MAGNUM - wiodąca marka sprzętu spawalniczego

Magnum należy do ścisłej czołówki wiodących, polskich producentów sprzętu spawalniczego. Firma wyspecjalizowała się w wytwarzaniu urządzeń i akcesoriów dla branży spawalniczej, a także pneumatyki przemysłowej. Zróżnicowanie asortymentu powoduje, że jest to obecnie jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek w naszej części Europy. Ideą jej przyświecającą jest tworzenie wyrobów łączących swą niezawodność z korzystną ceną. Dzięki temu urządzenia Magnum wykorzystywane są dziś zarówno w wielu znanych przedsiębiorstwach przemysłowych, jak i niewielkich warsztatach.

Do flagowych produktów należy - obok spawarek MIG MAG - spawarka z synergią Magnum, jak również duże przemysłowe maszyny typu Tower.

Spawarki MIG MAG i z synergią prosto od Magnum

Sudeckie Centrum Spawalnictwa ma możliwość sprzedawania produktów prosto od producenta. Jeśli jesteście zainteresowani urządzeniami spawalniczymi, takimi jak na przykład spawarki MIG MAG i z synergią Magnum, możemy zagwarantować, że dotrą one do odbiorcy szybko i bezpiecznie. Towar zostanie bardzo dokładnie zabezpieczony na czas transportu. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty! Magnum to również sprawdzone prostowniki, przecinarki, przyłbice ochronne, a także praktyczne zestawy urządzeń i narzędzi spawalniczych. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu - nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie Wasze pytania. 

Magnum MIG 224/15 LCD Dual Puls Synergia zestaw #1
Magnum MIG 224/15 LCD Dual Puls Synergia zestaw #1
Oczekiwanie na dostawę
Magnum MIG 270 MMA Synergia
Magnum MIG 270 MMA Synergia
Oczekiwanie na dostawę