• Stół Spawalniczy BASIC 1500 x 1480 mm GPPH

Symbol: TWT.BASIC.150148
System mocowania
Wybór rodzaju nóg
Wybór siatki
Rozmiar stołu
1500 x 1480 mm
7405.83
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę

Rata 0% już od: / mc

Opinie
Wysyłka w ciągu na zamówienie
Cena przesyłki 1000
Wysyłka stołów spawalniczych 1000
Dostępność 100 szt.
Waga 300 kg

Zamówienie telefoniczne: 516548909

Zostaw telefon

Szukasz Stołu Spawalniczego bez ścian bocznych, a waga Twoich konstrukcji nie przekracza 1 500 kg? Stół Spawalniczy BASIC spełni twoje oczekiwania, a zarazem jest korzystny cenowo i pozwoli na zakup dodatkowych narzędzi bez nadwyrężania budżetu.

Stół Spawalniczy musi być płaski! Blaty Stołów BASIC, mające grubość 12 mm, posiadają gęste ożebrowanie, co wpływa na idealnie płaską powierzchnię roboczą. Tolerancja płaskości stołu na całym blacie wynosi ±0,3 mm*.

Blat stołu BASIC

Stół Spawalniczy BASIC zapewni idealną płaskość powierzchni roboczej, która jest odporna na odkształcenia. Zawdzięcza to sztywnej i masywnej podbudowie o wysokości 80mm. Od teraz Twoje konstrukcje spawane będą proste, powtarzalne oraz bez odkształceń. 

Nie ma znaczenia, czy swoje prace spawalnicze wykonujesz klasycznie w sposób ręczny, czy wykorzystujesz do nich roboty spawalnicze – Stoły BASIC to idealny wybór!

Jest to najbardziej uniwersalny system. Wykorzystasz go głównie do większych, cięższych konstrukcji spawanych, ale sprawdzi się w każdym rodzaju prac. 

W zależności od Twoich preferencji, możesz wybrać inne systemy otworów: 
 • fi 28mm w siatce diagonalnej – to system, który wykorzystasz także do większych, cięższych konstrukcji, jedna z większymi możliwościami mocowania narzędzi; 
 • fi 28mm w siatce 100x100mm - jest to najbardziej uniwersalny system. Wykorzystasz go głównie do większych, cięższych konstrukcji spawanych, ale sprawdzi się w każdym rodzaju prac;
 • fi 16mm w siatce 100x100mm - zastosujesz go do lżejszych i bardziej precyzyjnych prac oraz mniejszych konstrukcji. Jest najczęściej wybierany jako baza zrobotyzowanych stanowisk spawalniczych; 
 • fi 16mm w siatce 50x50mm - wykorzystasz go do podobnych zastosowań, jak system powyżej, lecz z większą ergonomią stanowiska pracy i możliwością mocowania narzędzi w większej ilości miejsc.

To Ty decydujesz!

Siatka 100x100mm, system fi28 Siatka 100x100mm, system fi16
Siatka diagonalna, system fi28 Siatka diagonalna, system fi28
Siatka 50x50 mm, system fi16

 

Frezowane i fazowane otwory w blacie Stołu wpływają na łatwy montaż i demontaż narzędzi podczas Twojej pracy, dzięki odpowiedniemu pasowaniu otworów do narzędzi. Przyczynia się to także do ich mniejszego zużycia – nie potrzebujesz dużej siły do ich montażu i demontażu. Takie wykonanie jest najlepszym z dostępnych rozwiązań na rynku Stołów Spawalniczych! Tolerancja wykonania otworów stołu spawalniczego wynosi ±0,05 mm.

Grawerowana podziałka blatu stołu to pionowe i poziome linie w siatce 100x100mm. Jest ona punktem odniesienia przy układaniu konstrukcji i podczas montażu narzędzi. Przy użyciu narzędzi pomiarowych możesz w odpowiedni sposób ustawić swoją konstrukcję tak, aby uzyskać potrzebny wymiar.

Grawerowana podziałka

Gdzie wykorzystasz Stół Spawalniczy BASIC? Wszędzie tam, gdzie niezbędna jest precyzja podczas spawania. Użyjesz go do spawania manualnego lub zrobotyzowanego. Twoje konstrukcje nareszcie będą wykonane dokładnie, bez zbędnego poprawiania!

Stół Spawalniczy BASIC perfekcyjnie sprawdza się jako baza zrobotyzowanych stanowisk spawalniczych, a także pomiarowych. Do takich prac, nie wykorzystuje się ścian boczny, zatem Stół Spawalniczy BASIC spełnia wszystkie potrzeby, a zarazem jest bardziej atrakcyjny cenowo w porównaniu do Stołów Spawalniczych ze ścianami bocznymi.

 

Nogi to podstawa! Stół Spawalniczy BASIC ma je wykonane z profilu 60x60mm o grubości ścianki aż 4mm, co gwarantuje nośność 250kg na nogę i sprawia, że konstrukcja stołu jest stabilna i bezpieczna.
W przypadku wymiaru 2400x1200 mm, który ma 6 nóg, otrzymujesz maksymalną nośność 1 500 kg. 


Masz wybór: noga ze stopą lub na kółku – sprawdź, co będzie dla Ciebie lepsze!

Nośność nogi stołu BASIC

Do pracy na Stołach Spawalniczych z serii BASIC wykorzystasz frezowane narzędzia z serii PLUS. Dzięki nim precyzyjnie wykonasz każdą konstrukcję płaską 2D oraz przestrzenną 3D. A to wszystko w znacznie krótszym czasie!*pod warunkiem prawidłowego wypoziomowania stołu.

Dane techniczne:

 • Idealnie płaska powierzchnia robocza (do 0,5mm na metrze);
 • Masywna i sztywna podbudowa blatu stołu, o wysokości 80mm;
 • System otworów fi16 mm w siatce 50x50 mm & 100x100 mm, lub system otworów fi28 mm w siatce 100x100 mm;
 • Fazowane i frezowane otwory ułatwiające montaż narzędzi;
 • Grawerowana podziałka w siatce 100x100mm;
 • Regulacja wysokości przy nogach standardowych ok. 880-930mm;
 • Wszystkie stoły są wzmocnione żebrami;
 • Frezowane krawędzie blatu;
 • Grubość blatu 12mm;
 • Nogi stołów wykonane z profilu 60x60mm;
 • Nośność stołu nawet do 1 500 kg (250kg/noga)

Zakres dostawy:

 • Stół spawalnicy BASIC o wymiarze 1500 x 1480mm
 • Noga x 4

Gwarancja udzielana jest na okres 24 miesięcy.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.