MAGNUM MIG 200/2 MMA KN

MIG 200/2 MMA KN
W magazynie
1 329,00 zł
Brutto

Spawarka migomat z podwójnym zasilaniem 230 i 400V o mocy 200A z regulacją indukcyjności oraz funkcją spawania MMA

Opis

MIG 200/2 MMA KN  jest półautomatem spawalniczym przeznaczonym do spawania stali niskowęglowej, niskostopowej (MAG), stali stopowych (MIG), aluminium i jego stopów oraz posiada możliwość spawania elektrodami otulonymi (rutylowe, zasadowe, kwaśne - MMA).

Urządzenie to znajduje zastosowanie w warsztatach ślusarskich jak i w warsztatach naprawczych. Umożliwia spawanie stalowymi drutami spawalniczymi o średnicy 0,6-0,8 mm, a także drutami samoosłonowymi (spawanie "bez gazu") oraz elektrodami o średnicy 1,6-3,2 mm. 

MIG 200 MMA KN jest urządzeniem przystosowanym do zasilania z jednofazowej sieci 230 V oraz dwufazowej 400V

 Urządzenie to wyposażone jest w przeciążeniowy układ zabezpieczenia termicznego, zapobiegający nadmiernemu przegrzewaniu się.
Urządzenie to zostało wyposażone w regulacje indukcyjności.

Urządzenia MIG 200/2 MMA KN oparte są na najnowszej, najbardziej zaawansowanej technologii, wykorzystującej tranzystory IGBT.

Dzięki specjalnej konstrukcji bipolarne tranzystory mocy z izolowaną bramką (IGBT - Insulated Gate Bipolar Transistor) pod wieloma względami są korzystniejszym rozwiązaniem i w wielu aplikacjach stanowią lepsze rozwiązanie od tradycyjnych tranzystorów MOSFET.

Źródło oparte na tranzystorach IGBT oferuje mocniejszy, bardziej skoncentrowany i stabilniejszy łuk przy jednoczesnym mniejszym zużyciu energii. Zapewnia minimum zakłóceń elektromagnetycznych, małe straty mocy w układach podstawowych umożliwiające zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu. Cechy tych tranzystorów to bardzo wysoka wydajność, przekładająca się bezpośrednio na mniejsze zużycie energii, wysoka częstotliwość przełączania, zapewniająca błyskawiczne dostosowanie prądu do zmian parametrów w czasie spawania.

DANE TECHNICZNE:

Zasilanie

230V/400V/50Hz

Prąd Spawania

200A

Sprawność

60%

Zakres regulacji

płynny

Spawanie bez gazu

TAK

Stosowane masy szpul

1-5kg

Średnica drutu

0,6/0,8/1,0

Zabezpieczenie obudowy

IP21S

Zabezpieczenie zasilania

20A

Chłodzenie

wentylator

Napięcie biegu jałowego

57V

Regulacja indukcyjności

Tak

 

 

Zakres dostawy:

  • Spawarka MIG 200 KN
  • Uchwyt spawalniczy MB 15/ 3m
  • Przewód masowy z zaciskiem
  • Przewód elektrodowy z zaciskiem
  • Instrukcja obsługi 
  • Karta gwarancyjna
  • Dowód zakupu

Szczegóły produktu

Gwarancja
12 miesięcy faktura / 24 miesiące paragon
Czas dostawy
2-4 dni
100 Przedmioty
Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Do prawidłowego działania sklepu wykorzystujemy pliki cookies. Przebywając na stronie oświadczasz naszą politykę prywatności.